Opieka nad Osobami Starszymi – Cennik

Koszt opieki domowej nad Osobą Starszą jest uzależniony od zakresu usług świadczonych podczas wizyt.

Każdą ofertę wyceniamy indywidualnie. Lista usług jest ustalana wspólnie z rodziną na podstawie informacji zebranych przez pielęgniarkę w trakcie pierwszej wizyty w domu Podopiecznego. Wizyta ta jest GRATIS.

Okresem rozliczeniowym są 4 tygodnie. Poniżej znajdziecie Państwo przykładowe ceny podstawowych pakietów opieki:

Do każdego pakietu dodatkowo oferujemy GRATIS.

  • raz w tygodniu zakupy w supermarkecie internetowym  ezakupy.tesco.pl – przygotowanie zamówienia i dostawa do domu Podopiecznego
  • raz na 4 tygodnie pomoc w zakupie środków  farmaceutycznych w bardzo atrakcyjnych cenach we współpracy z siecią Słoneczna Apteka
  • raz na 4 tygodnie możliwość zamówienia wizyty „złotej rączki” w celu dokonania drobnych napraw
  • raz na 4 tygodnie zapewnienie darmowego transportu samochodem osobowym (nie medycznym) na odległość do 10 km
  • umawianie wizyt u lekarzy specjalistów
  • na życzenie klienta wysyłamy raport z wizyt

Zapewniamy możliwość skonstruowania dowolnego zakresu usług optymalnie dostosowanego do Państwa oczekiwań. Możliwe jest dowolne kształtowanie zarówno dni odwiedzin u Podopiecznego jak i ilości wizyt danego dnia (na przykład wizyta rano i wieczorem tego samego dnia).

Usługi dodatkowe – wyceniane indywidualnie.

KOMPLEKSOWOŚĆ oferty Servitum to także szereg usług bardziej lub mniej typowych, realizowanych na indywidualne zlecenie. Typowe to fizjoterapia, catering, pranie, asystowanie podopiecznemu podczas wyjść do miasta, dodatkowe ( ponad limit ) transport i usługi „złotej rączki”. Nietypowe to realizacja wszelkich Państwa potrzeb i oczekiwań na zasadzie usług indywidualnie ustalonych i zleconych.

Skontaktuj się z nami


ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY