Hände schieben Person im Rollstuhl

Opieka całodobowa, opiekunka z zamieszkaniem na terenie województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, opolskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

W sytuacji gdy stan podopiecznego wymaga całodobowej opieki, a rodzina nie ma możliwości samodzielnie jej zapewnić, oferujemy usługę opieki z zamieszkaniem. Jest to opieka 24 godziny na dobę.

Nasza kadra to wyłącznie sprawdzeni i doświadczeni opiekunowie i opiekunki. Jakość naszych usług została potwierdzona certyfikatem ISO 9001, a doświadczenie i rozumienie potrzeb zarówno podopiecznego jak i rodziny zapewniają w trudnych chwilach możliwość złożenia losu najbliższych w ręce osób wiarygodnych i sprawdzonych.

Dzięki temu nie musisz obawiać się o wpuszczenie obcej osoby do własnego mieszkania.

Opieka z zamieszkaniem stosowana jest najczęściej w trudnych i ciężkich przypadkach, jako element alternatywny lub komplementarny dla opieki paliatywnej, czy hospicjum domowego. Potrzebna bywa również gdy dotychczas sprawne osoby starzejące się przestają w pełni kontrolować swoje zachowania i zaspokajać swoje potrzeby, a nie mieszkając z rodziną potrzebują bieżącego wsparcia w codziennych czynnościach.

W zależności od stanu zdrowia podopiecznych oraz ich indywidualnych potrzeb dobieramy opiekunów najlepiej do nich dopasowanych. Opieka z zamieszkaniem może być łączona z rehablitacją czy zapewnieniem wizyt lekarskich. Opieka domowa w naszym wykonaniu to nie tylko dbałość o komfort i stan zdrowia podopiecznego, ale również dbałość o mieszkanie w którym przebywa, które przejawia się w takich czynnościach jak pranie, sprzątanie, prasowanie czy gotowanie, czy zapewnienie odpowiedniego zaopatrzenia w środki spożywcze i lecznicze.

Nasze opiekunki pracują w systemie zmianowym, w którym zmiany najczęściej trwają po 2 tygodnie. Zapewnia to ciągłość sprawowanej opieki oraz pozwala na najlepszą możliwą jakość opieki dzięki unikaniu przemęczenia lub „wypalenia” opiekunek.

Skontaktuj się z nami