logo apteki

Zapewnienie dostępności środków farmaceutycznych.

W ramach komlpeksowej opieki nad Osobą Starszą, chorą lub niepełnosprawną zapewniamy nadzór nad przyjmowaniem przez podopiecznego zapisanych przez lekarza medykamentów.
Zawiera on również monitorowanie niezbędnego zapasu leków.

Ciągłość zaopatrzenia we wszystkie niezbędne środki farmaceutyczne po bardzo atrakcyjnych cenach na terenie Krakowa zapewniamy we wspólpracy z siecią „Apteka Słoneczna”. Na terenie Lublina i miast Śląskich współpracujemy z wiodącymi lokalnymi aptekami.

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych

Informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) jest Servitum Sp. z o.o., ul. Vlastimila Hofmana 22, 30-210 Kraków, NIP:  6762446772, e-mail: biuro@servitum.pl  
Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji oraz zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.
Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. 
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.


ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY