Opieka dla osób starszych

Służymy pomocą
Więcej Kontakt

OPIEKA CAŁODOBOWA

 

 

 

W trudnych sytuacjach, kiedy stan podopiecznego wymaga całodobowej opieki, rodzina często nie ma możliwości, aby samodzielnie ją zapewnić. Rozwiązaniem jest usługa opieki z zamieszkaniem, która oznacza po prostu wynajęcie opiekunki, która wprowadzi się do domu podopiecznego i będzie dla niego dyspozycyjna w dzień i w nocy.

OPIEKA GODZINOWA

 

 

 

Każda inna potrzeba, wynikająca z wywiadu przeprowadzonego w miejscu zamieszkania osoby starszej i niepełnosprawnej, a także potrzeby wynikłe z bieżącej oceny sytuacji Podopiecznego wchodzą również w skład oferowanych przez nas usług. Świadczymy pełną i kompleksową opiekę nad starszymi, samotnymi, chorymi lub potrzebującymi pomocy osobami, które Klienci powierzają naszej pieczy

Sprawdź ceny oraz gdzie świadczymy usługi

OPIEKA NA NFZ

Świadczymy usługi pielęgniarskiej długoterminowej opieki domowej na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Są one w pełni refundowane przez NFZ.

Oferowana przez nas opieka pielęgniarska  skierowana jest do osób wymagających systematycznych świadczeń pielęgniarskich, które stan nie wymaga jednak stałego przebywania w oddziałech leczenia stacjownarnego.
Aby maksymalnie przyspieszyć powrót pacjenta do zdrowia opieka pielęgniarska oparta jest o współpracę z lekarzem rodzinnym prowadzącym pacjenta.

“Językiem aniołów jest opieka.”

-anonim

O nas

 

 

 

Jesteśmy firmą oferującą opiekę domową dla seniorów – to hasło nie oddaje w pełni jakości naszych usług. W parze ze standardową pomocą domową gwarantujemy przede wszystkim szacunek – szacunek do drugiej osoby, do jej codziennych rytuałów, przyzwyczajeń i potrzeb. Wiemy, że ten szacunek przekłada się na poczucie spełnionego i szczęśliwego życia naszych podopiecznych, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc w połączeniu z empatią i dyskretnym wsparciem w drobnych codziennych czynnościach.

To wszystko jest możliwe dzięki doświadczonej kadrze. Profesjonalny personel opiekuńczy Servitum ma niezbędne kwalifikacje i umiejętności, aby rzetelnie wykonywać powierzone obowiązki. Gwarantujemy wysokie doświadczenie i stuprocentową troskę opiekuna skierowaną wobec podopiecznego. Nasi opiekunowie to osoby niezwykle wrażliwe, podchodzące z empatią do pacjentów. Mają niezbędne kompetencje, by zajmować się osobami w podeszłym wieku, bez względu na to, czy są to osoby sprawne, leżące, niepełnosprawne, schorowane czy po prostu samotne.

  •  

Zapewniamy profesjonalną opiekę

  • osobom po hospitalizacji
  • chorym leżącym, unieruchomionym krótko- lub długoterminowo
  • osobom niepełnosprawnym
  • seniorom, którzy z racji wieku wymagają dyskretnego wsparcia
  • osobom starszym i samotnym potrzebującym towarzystwa i rozmowy

Oferujemy także długofalowe programy stałej opieki dla Rodzin, które na co dzień nie są w stanie osobiście ofiarować wystarczająco dużo czasu i poświęcenia swoim bliskim. Nasza oferta to również kompleksowa opieka rehabilitacyjna oraz zapewnienie domowych wizyt lekarskich dla naszych podopiecznych.

Najwyższej jakości opieka domowa.

Zawsze wysoki i stabilny poziom naszych usług został potwierdzony
certyfikatem jakości ISO 9001:2008. oraz certyfikatem jakości Rzetelna Firma.

Poradniki