Opieka całodobowa, opiekunka z zamieszkaniem na terenie województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, opolskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, pomorskiego, kujawsko- pomorskiego i mazowieckiego.

W sytuacji gdy stan podopiecznego wymaga całodobowej opieki, a rodzina nie ma możliwości samodzielnie jej zapewnić, oferujemy usługę opieki z zamieszkaniem. Jest to opieka 24 godziny na dobę.

Nasza kadra to wyłącznie sprawdzeni i doświadczeni opiekunowie i opiekunki. Jakość naszych usług została potwierdzona certyfikatem ISO 9001, a doświadczenie i rozumienie potrzeb zarówno podopiecznego jak i rodziny zapewniają w trudnych chwilach możliwość złożenia losu najbliższych w ręce osób wiarygodnych i sprawdzonych.

Dzięki temu nie musisz obawiać się o wpuszczenie obcej osoby do własnego mieszkania.

Opieka z zamieszkaniem:

stosowana jest najczęściej w trudnych i ciężkich przypadkach, jako element alternatywny lub komplementarny dla opieki paliatywnej, czy hospicjum domowego. Potrzebna bywa również, gdy dotychczas sprawne osoby starzejące się przestają w pełni kontrolować swoje zachowania i zaspokajać swoje potrzeby, a nie mieszkając z rodziną, potrzebują bieżącego wsparcia w codziennych czynnościach.

W zależności od stanu zdrowia podopiecznych oraz ich indywidualnych potrzeb dobieramy opiekunów najlepiej do nich dopasowanych. Opieka z zamieszkaniem może być łączona z rehabilitacją czy zapewnieniem wizyt lekarskich. Opieka domowa w naszym wykonaniu to nie tylko dbałość o komfort i stan zdrowia podopiecznego, ale również dbałość o mieszkanie, w którym przebywa, które przejawia się w takich czynnościach jak pranie, sprzątanie, prasowanie czy gotowanie, czy zapewnienie odpowiedniego zaopatrzenia w środki spożywcze i lecznicze.

Nasze opiekunki pracują w systemie zmianowym, w którym zmiany najczęściej trwają po 2 tygodnie. Zapewnia to ciągłość sprawowanej opieki oraz pozwala na najlepszą możliwą jakość opieki dzięki unikaniu przemęczenia lub „wypalenia” opiekunek.

 

p

Ubezpieczenie OC

Posiadamy ubezpieczenie OC na zdarzenia w wysokości do 350 000 euro. 

 

 

Udokumentowana jakość

Jakość naszej pracy została potwierdzona przez certyfikat ISO 9001

 

Doświadczenie i uczciwość naszych pracowników

Bardzo dokładnie dobieramy naszą kadrę, która dzięki kompleksowym szkoleniom i doświadczeniu, świadczą usługi na najwyższym poziomie

 

 

 

Gwarancja ciągłości usługi

Oferujemy gwarancje ciągłości opieki, bez względu na okoliczności. 

 

 

 

100% legalnego zatrudnienia

Nasi pracownicy podlegają wszystkim prawom i obowiązkom wynikających z aktualnych przepisów. 

 

 

 

Dopasowanie

Każdy przypadek jest rozpatrywany przez nas indywidualnie i pod tym względem dobieramy naszych asystentów i opiekunów.

 

 

Zadzwoń do nas!