Opieka domowa dla seniorów:
Poznań


Każdy dom jest inny, każda rodzina ma własne zwyczaje, a każdy domownik odrębny styl życia i osobiste nawyki. Szanujemy indywidualność Pacjentów. Oferta domowej opieki dla osób starszych, samotnych, chorych i niepełnosprawnych powstaje na podstawie zebranych informacji jako swoista diagnoza potrzeb. Kompleksową propozycję omawiamy z Klientem. Wspólnie ustalamy ostateczny zakres usług dla konkretnego Podopiecznego – z podziałem czynności na poszczególne dni opieki czy ustalony rytm dobowy tak, aby zapewnić Podopiecznym wszystko, o co każdy z nich prosi i czego każdy potrzebuje.

 

Najlepsze opiekunki domowe.

Filozofia naszego działania obejmuje dwuetapowe rozpoznanie sytuacji Podopiecznego:

Pierwszym krokiem jest jak najdokładniejszy wywiad telefoniczny z Klientem, a następnym darmowa wizyta przedstawiciela regionalnego, będącego przełożonym opiekunek pracujących w domu Podopiecznego, która ma na celu dokładną identyfikację potrzeb Pacjenta, analizę sytuacji i przeprowadzenie pogłębionego wywiadu. W trakcie wizyty domowej określamy zarówno stan fizyczny i psychiczny Podopiecznego, jego potrzeby w zakresie szeroko pojętej opieki i rehabilitacji jak i ogólny stan techniczny miejsca zamieszkania.

Kompleksowe usługi opiekuńcze w domu Pacjenta składają się z elementów typowych, wykonywanych zawsze wg przyjętych przez nas standardów oraz innych uzgodnionych aktywności, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, możliwościami i upodobaniami Podopiecznego. Każda propozycja Klienta i każda prośba Podopiecznego może być zlecona i zostanie wykonana, jeżeli pozostaje w zakresie naszych kompetencji.

Co dostajesz w ramach usługi?

Wykonywanie czynności dnia codziennego

(np. słanie łóżka, układanie w nim chorego, zmiana bielizny pościelowej, pomoc przy ubieraniu),

Pomoc w toalecie i/lub kąpieli podopiecznego,
Toaleta chorego leżącego
Zmiana bielizny osobistej i pomoc w ubieraniu, zmiana bielizny pościelowej
Profilaktyka przeciwodleżynowa
Przygotowywanie posiłków, Pomoc w ich spożywaniu lub karmienie Podopiecznego
Utrzymanie porządku w otoczeniu Podopiecznego
Umawianie wizyt lekarskich i towarzyszenie przy nich
Nadzór nad zażywaniem leków przepisanych przez lekarza

Cennik usług dla seniora Poznań


Wiemy, jak małe rzeczy mogą sprawiać duże problemy. Konieczność codziennego nadzoru nad miejscem zamieszkania osób starszych jest wpisana w naszą pracę. Cieknący kran, nieszczelne rury, obraz, który trzeba zawiesić lub gwóźdź, który trzeba przybić nie będą już więcej problemem. Za każdym razem, gdy dostrzegamy konieczność wsparcia lub renowacji – oferujemy naszą pomoc w kontakcie z odpowiednim
fachowcem. Usterka zostanie wyceniona przez firmę zewnętrzną, zgodnie z ich cennikiem, usunięta i przestanie utrudniać życie naszemu Pacjentowi.

Każda inna potrzeba, wynikająca z wywiadu przeprowadzonego w miejscu zamieszkania osoby starszej i niepełnosprawnej, a także potrzeby wynikłe z bieżącej oceny sytuacji Podopiecznego wchodzą również w skład oferowanych przez nas usług. Świadczymy pełną i kompleksową opiekę nad starszymi, samotnymi, chorymi lub potrzebującymi pomocy osobami, które Klienci powierzają naszej pieczy. Dbałość o wygodę Seniora obejmuje również dostawę ciepłych posiłków, pranie i prasowanie, zakupy potrzebnych artykułów spożywczych, przemysłowych i farmaceutycznych z dostawą do mieszkania Podopiecznego.

Cennik usług dla seniora Poznań


Ubezpieczenie OC

Posiadamy ubezpieczenie OC na zdarzenia w wysokości do 350 000 euro.

100% legalnego zatrudnienia

Nasi pracownicy podlegają wszystkim prawom i obowiązkom wynikających z aktualnych przepisów.

Udokumentowana jakość

Jakość naszej pracy została potwierdzona przez certyfikat ISO 9001

Gwarancja ciągłości usługi

Oferujemy gwarancje ciągłości opieki, bez względu na okoliczności.

Doświadczenie i uczciwość naszych pracowników

Bardzo dokładnie dobieramy naszą kadrę, która dzięki kompleksowym szkoleniom i doświadczeniu, świadczą usługi na najwyższym poziomie

Dopasowanie

Każdy przypadek jest rozpatrywany przez nas indywidualnie i pod tym względem dobieramy naszych asystentów i opiekunów.

Skontaktuj się z nami


rodo