Rehabilitacja, fizjoterapia domowa.

Fizjoterapia osób starszych i chorych pozwala im utrzymywać stały, aktywny kontakt ze środowiskiem i modyfikować styl życia: obniżać masę ciała, zmniejszać przeciążenia kręgosłupa i stawów.
Rehabilitacja Seniorów jest drogą do najdłuższego możliwego utrzymania samowystarczalności naszych Podopiecznych.

Fizjoterapia prowadzona jest w domu podopiecznego przez wykształconych i doświadczonych rehabilitantów, którzy specjalizują się między innymi w zabiegach dla osób po wylewach czy też w rehabilitacji Seniorów z założoną endoprotezą.

Podczas okresu unieruchomienia osoby starszej rehabilitacja prowadzona jest miejscowo, a jej celem jest powiększanie zakresu ruchów kończyn, utrzymanie ruchomości stawów, zwiększanie siły mięśniowej i zapobieganie powikłaniom ze strony układu krążeniowo-oddechowego.

 

p

Ubezpieczenie OC

Posiadamy ubezpieczenie OC na zdarzenia w wysokości do 350 000 euro. 

 

 

Udokumentowana jakość

Jakość naszej pracy została potwierdzona przez certyfikat ISO 9001

 

Doświadczenie i uczciwość naszych pracowników

Bardzo dokładnie dobieramy naszą kadrę, która dzięki kompleksowym szkoleniom i doświadczeniu, świadczą usługi na najwyższym poziomie

 

 

 

Gwarancja ciągłości usługi

Oferujemy gwarancje ciągłości opieki, bez względu na okoliczności. 

 

 

 

100% legalnego zatrudnienia

Nasi pracownicy podlegają wszystkim prawom i obowiązkom wynikających z aktualnych przepisów. 

 

 

 

Dopasowanie

Każdy przypadek jest rozpatrywany przez nas indywidualnie i pod tym względem dobieramy naszych asystentów i opiekunów.

 

 

Pracujemy zarówno po to, by wspierać Seniorów w utrzymywaniu pełnej sprawności i formy, a także w celu przywrócenia lub poprawienia uszkodzonych funkcji ciała, aby po urazach jak najszybciej i w jak największym stopniu powrócili do sprawności.

Prowadzimy „gimnastykę dla seniora” – zajęcia poprawiające kondycję ogólną, stanowiące profilaktykę osteoporozy oraz wspomaganie leczenia wielu dolegliwości wieku podeszłego, oraz kompleksowe programy rehabilitacyjne, dostosowane do rodzaju schorzenia i indywidualnych potrzeb Pacjenta (kinezyterapia z wykorzystaniem uznanych metod, m.in. PNF, McKenzie, terapia manualna; szeroki zakres zabiegów fizykalnych; masaż leczniczy).

Naszym Podopiecznym oferujemy wszechstronną pomoc rehabilitacyjną zgodną  z zaleceniami lekarza. Czas trwania zabiegów oraz ćwiczenia dobierane są indywidualnie.

Pełny zakres zabiegów rehabilitacyjnych w Krakowie świadczonych przez naszych fizjoterapeutów w domu pacjenta znajdą Państwo na stronie www.fizjoterapia-domowa.pl

Zadzwoń do nas!