Podejmij pracę, która ma znaczenie.

Dołącz do zespołu naszych opiekunów.

Bezpieczny transport i komfortowe zakwaterowanie!

dołącz do nas i otrzymaj

darmowe szkolenie z zakresu opieki.

Inwestujemy w Twoje umiejętności

dołącz do nas i otrzymaj

darmowe szkolenie z zakresu opieki.


Aplikuj

Opcjonalnie

Skąd Pan/Pani się dowiedział/a o ofercie?

Czy posiada Pan/Pani doświadczenie w oferowanej pracy?

Informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) jest Servitum Sp. z o.o., ul. Forteczna 120, 30-437 Kraków, NIP: 6762446772, e-mail: biuro@servitum.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji oraz zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dlaczego warto pracować w firmie SERVITUM?


 

legalne zatrudnienie
i ubezpieczenie

atrakcyjne wynagrodzenie wysokości co najmniej 3000 zł netto

bezpłatne szkolenia praktyczne i językowe

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Zadzwoń do nas!

Twoja przygoda rozpoczyna się od kontaktu z naszym profesjonalnym rekruterem firmy Servitum. Nasz pracownik nie tylko przedstawi Ci ofertę pracy, ale również stanie się Twoim osobistym przewodnikiem przez cały proces rekrutacji. Możesz też liczyć na to, że odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie obawy.

Spotkajmy się w Krakowie!

Po zaakceptowaniu oferty pracy, organizujemy z Tobą spotkanie w Krakowie – w naszym głównym centrum operacyjnym. Zapewniamy odbiór z dworca służbowym samochodem z profesjonalnym kierowcą, zapewniając Ci wygodną i bezpieczną podróż. Będziesz osobiście powitany/a przez nasz zespół, który odpowie na Twoje pytania i udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

Komfortowe zakwaterowanie!

Trzecim krokiem w procesie zatrudnienia w firmie Servitum jest zakwaterowanie w naszym przestronnym domu, wyposażonym we wszystkie potrzebne udogodnienia. To właśnie tutaj nowi pracownicy poznają naszą załogę oraz załatwiają wszelkie formalności związane z rozpoczęciem pracy.

Profesjonalne szkolenia!

Nasze bezpłatne szkolenia z języka polskiego oraz opieki nad osobami starszymi stanowią kluczowy element procesu zatrudnienia opiekunów. Oferujemy kompleksowy program szkoleniowy, który przygotowuje kandydatów do profesjonalnej opieki nad seniorami. Nasze szkolenie jest prowadzone przez doświadczonych specjalistów z dziedziny opieki nad osobami starszymi oraz medycyny. Dzięki temu zapewniamy naszym kandydatom solidne przygotowanie do profesjonalnej pracy jako opiekunowie seniorów.

Sprawna organizacja pracy!

Nasz zespół starannie dopiera opiekuna do docelowego podopiecznego, biorąc pod uwagę Twoje umiejętności i doświadczenie. Nasi opiekunowie przez cały okres zatrudnienia pozostają w stałym kontakcie z Koordynatorem Regionalnym. W ramach organizacji Twojej pracy, kupujemy również bilet do miejsca pracy, zapewniając naszym pracownikom wygodny i bezpieczny sposób dotarcia do celu.

Obowiązki opiekuna osób starszych:

  pomoc w utrzymaniu higieny podopiecznego, częściowa i całkowita higiena pacjenta obłożnie chorego (w tym zmiana pieluchomajtek)

  zmiana bielizny pościelowej i osobistej

  pomoc w ubieraniu

  zapobieganie odleżynom u pacjentów obłożnie chorych

  podawanie i monitorowanie stosowania leków przepisanych przez lekarza;

  przygotowywanie i podawanie posiłków podopiecznemu, a w razie potrzeby pomoc w ich spożywaniu

  utrzymywanie porządku w pokoju podopiecznego

  zakup żywności i leków

  Skontaktuj się z nami


  Czy posiadasz doświadczenie?

  rodo